תיקי עגלה ותינוקות

ראשי >תיקי עגלה ותינוקות

תיקי עגלה במבצע סופשנה מטורף - כל תיקי העגלה בהנחה של 70% !! עד גמר המלאי

 

תיק איכותי יכול לשדרג באופן משמעותי את השימוש בעגלה. הוא מקל על ההורים במהלך טיולים שגרתיים ועוזר גם למטפלות. התיק הופך את העגלה לחלק בלתי נפרד מהטיפול בילד ויש לו גם משמעות פונקציונאלית. בתוך התיק ניתן לארגן את כל המוצרים החשובים עבור הטיפול בתינוק בתוך או מחוץ לבית. התיק כולל תאים מחולקים, רוכסן וכפתורים לשליפה מהירה של הציוד. יחד עם זאת, על מנת להפיק את היתרונות השונים מהתיק כדאי להשקיע בבחירתו.

 

לפרטים נוספים צלצלו 02-6510251

 

 

חברת תיקי ירושלים משווקת מוצרים במחיר אטרקטיבי כבר עשרות שנים. החברה מתמחה בהתאמת תיקים לצרכי הלקוח ולרשותה אנשי מקצוע מהשורה הראשונה. התיקים האיכותיים של חברת תיקי ירושלים מלווים את הלקוח לאורך שנים, חוסכים עוגמת נפש ומונעים הוצאות בלתי רצויות.

 

על מה חשוב לשים דגש בעת בחירת תיק לעגלה?

 

יש כמה נושאים עליהם כדאי לשים דגש כאשר בוחרים תיקי תינוקות:

 

א. סוג העגלה  
 

ב. חומרי גלם
 

ג. גודל

 

התקציב עבור בחירת תיק לעגלת תינוק

 

הורים עומדים מדי יום מול הוצאות של מאות ואלפי שקלים. כל חיסכון כספי של ההורים בא לידי ביטוי בצמצום משמעותי מדי חודש, וגם בנושא של תיקים זה בא לידי ביטוי. במילים אחרות, התקציב עבור תיק להורים, לתינוק ולעגלה לא חייב להיות גבוה. כאשר בוחרים תיקים בצורה נכונה ומתייעצים עם אנשי המקצוע המתאימים מגיעים לתוצאה הנדרשת בלי לבזבז כסף.

 

אנחנו בחברת תיקי ירושלים נשמח לעמוד לרשותכם מהרגע הראשון. בין אם אתם הורים טריים או מנוסים, יש לנו את הפתרונות המתאימים עבורכם. חייגו עכשיו למספר 02-6510251 ותאמו פגישת היכרות לא מחייבת עם נציגינו.

 • תיק לעגלת תינוק מיני לגב-דגם 163
  מחיר לפני: 78 ₪
  המחיר: 24
   
 • תיק לעגלה לתינוק-דגם 164
  מחיר לפני: 99 ₪
  המחיר: 30
   
 • תיק עגלה דגם 1264
  מחיר לפני: 150 ₪
  המחיר: 45